O firmie
Jesteśmy firmą opartą na najnowocześniejszych rozwiązaniach obsługi finansowo-księgowej zapewniających profesjonalną realizację potrzeb oraz pełną satysfakcję klienta.

Naszą działalność prowadzimy na podstawie wydanego przez Ministerstwo Finansów Certyfikatu nr 14179/2006. Posiadamy również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wymagane przy prowadzeniu usług finansowo-księgowych.

Podstawowym profilem naszej działalności jest kompleksowa obsługa rachunkowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów
o różnym profilu działalności jak i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy jak też spółki prawa handlowego.

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców pragnących skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy oraz prowadzeniu interesów w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu.

Świadczymy także usługi w zakresie przeprowadzania analiz finansowych, controllingu oraz pozyskiwania środków z Funduszy Unii Europejskiej na rozpoczęcie jak również dalszy rozwój działalności.

Zapraszamy do współpracy również wszystkich, którzy mają zamiar rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Pomożemy, doradzimy, przeprowadzimy przez żmudny i zawiły proces rejestracji firmy.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura.


Login:
Hasło:
Numer telefonu:
Nazwisko:
E-mail:
Forma prawna:
Płatnik VAT:
Forma księgowości:
Ilość dokumentów w miesiącu:
Liczba zatrudnionych pracowników

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.